CONVEX

CONVEX 3200 VISION COMPACT

CONVEX 3200 VISION COMPACT

Svářecí zdroj CONVEX VISION COMPACT je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení.         Tato multiprocesní svářečka kombinuje metody MIG/MAG, MMA a TIG se startem oblouku typu Lift.         Je určen zejména pro sváření uhlíkové nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

CONVEX 3300 STEEL PRO

CONVEX 3300 STEEL PRO

Svářecí zdroj CONVEX 3300 STEEL PRO s odděleným podavačem drátu je vybaven synergickým digitálním ovládáním typu VISION a má třífázové napájení. Tento multiprocesní svářecí zdroj kombinuje metody MIG/MAG, MMA a TIG s dotykovým startem oblouku typu Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

CONVEX 4000-5000 VISION s odděleným podavačem drátu

CONVEX 4000-5000 VISION s odděleným podavačem drátu

Svářecí zdroje CONVEX VISION s odděleným podavačem drátu jsou vybaveny digitálním ovládánía mají třífázové napájení. Tyto multiprocesní svářečky kombinují metody MIG/MAG, MMA a TIG se startem oblouku typu Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

CONVEX 320 BASIC COMPACT

CONVEX 320 BASIC COMPACT

Svářecí zdroj CONVEX BASIC COMPACT je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení.        Tato multiprocesní svářečka kombinuje metody MIG/MAG, MMA a TIG se startem oblouku typu Lift.
Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

CONVEX 330-400-500 BASIC s odděleným podavačem drátu

CONVEX 330-400-500 BASIC s odděleným podavačem drátu

Svářecí zdroje CONVEX 330-400-500 BASIC s odděleným podavačem drátu jsou vybaveny digitálním ovládánía mají třífázové napájení. Tyto multiprocesní svářečky kombinují metody MIG/MAG, MMA a TIG se startem oblouku typu Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

CONVEX 420 YARD CC-CV Multivoltage

CONVEX 420 YARD CC-CV Multivoltage

Svářecí zdroj CONVEX 420 YARD CC-CV MULTIVOLTAGE s odděleným podavačem drátu SHS je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení. Tato multiprocesní svářečka kombinuje metody MIG-MAG, MMA a TIG se startem oblouku typu Lift. Je velmi výkonná a snadno přenosná. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.
© 2020, Technipol s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑