DIGITECH VISION PULSE

DIGITECH 3200 VISION PULSE COMPACT

DIGITECH 3200 VISION PULSE COMPACT

Svářecí zdroj DIGITECH VISION PULSE COMPACT je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení. Tento multiprocesní stroj kombinuje metody MIG - MAG, PULSED MIG, DUAL PULSED MIG, MMA a TIG s dotykovým startem systémem Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

DIGITECH 3300 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

DIGITECH 3300 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

Svářecí zdroj DIGITECH 3300 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení. Tento multiprocesní stroj kombinuje metody MIG - MAG, PULSED MIG, DUAL PULSED MIG, MMA a TIG s dotykovým startem systémem Lift.

DIGITECH 4000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

DIGITECH 4000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

Svářecí zdroj DIGITECH 4000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení. Tento multiprocesní stroj kombinuje metody MIG - MAG, PULSED MIG, DUAL PULSED MIG, MMA a TIG s dotykovým startem systémem Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.

DIGITECH 5000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

DIGITECH 5000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu

Svářecí zdroj DIGITECH 5000 VISION PULSE s odděleným podavačem drátu je vybaven digitálním ovládánía má třífázové napájení. Tento multiprocesní stroj kombinuje metody MIG - MAG, PULSED MIG, DUAL PULSED MIG, MMA a TIG s dotykovým startem systémem Lift. Je určen zejména pro sváření uhlíkaté nebo pozinkované oceli a nerezi, přičemž do jeho paměti lze uložit až 99 programů.© 2020, Technipol s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑