Stabilní filtrační jednotky

Interní mechanický filtr DEPOL 1

Interní mechanický filtr DEPOL 1

Mechanický filtr DEPOL 1 je uzavřen v ocelovém boxu barvy RAL 5002/B, přičemž je doplněn systémem automatického čištění stlačeným vzduchem (na přání). Je vhodný pro filtraci suchého dýmu a kouře, včetně prachu z broušení. Za tímto účelem je vybaven odsávacím ramenem nebo flexibilní hadicí  s dýmníkem, ale může být také zapojeny do různých vzduchotechnických rozvodů.

Externí mechanický filtr DEPOL 40

Externí mechanický filtr DEPOL 40

Externí mechanický filtr DEPOL 40 je uzavřen v ocelovém boxu barvy RAL 5002/B, přičemž je doplněn systémem automatického čištění stlačeným vzduchem (na přání). Je vhodný pro filtraci suchého dýmu a kouře, včetně prachu z broušení. Mechnické filtry série DEPOL mohou být také zapojeny do různých vzduchotechnických rozvodů doplněných odsávacími rameny.

Externí mechanický filtr DEPOL 80

Externí mechanický filtr DEPOL 80

Externí mechanický filtr DEPOL 80 je uzavřen v ocelovém boxu barvy RAL 5002/B, přičemž je doplněn systémem automatického čištění stlačeným vzduchem (na přání). Je vhodný pro filtraci suchého dýmu a kouře, včetně prachu z broušení. Mechnické filtry série DEPOL mohou být také zapojeny do různých vzduchotechnických rozvodů doplněných odsávacími rameny.

Externí mechanický filtr DEPOL 120

Externí mechanický filtr DEPOL 120

Externí mechanický filtr DEPOL 120 je uzavřen v ocelovém boxu barvy RAL 5002/B, přičemž je doplněn systémem automatického čištění stlačeným vzduchem (na přání). Je vhodný pro filtraci suchého dýmu a kouře, včetně prachu z broušení. Mechnické filtry série DEPOL mohou být také zapojeny do různých vzduchotechnických rozvodů doplněných odsávacími rameny.© 2019, Technipol s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑