Na kyslík - acetylén - dusík se 2 manometry

                                             

Kód 25590/OX/E3
Tyto redukční ventily jsou vyrobeny z mosazi OT 58 a v souladu s normou UNI EN ISO 2503.                   Jsou určené pro stlačené plyny do vstupního tlaku 300 bar a jsou vybaveny bezpečnostním přetlakovým ventilem.  Dále jsou osazeny tlakoměry podle normy UNI EN ISO 5171 se stupnicí v bar.                          Malé rozměry a vysoká spolehlivost předurčily obrovský komerční úspěch těchto regulátorů.                Tento model je vybaven dvěma manometry a je určen na O2.

Kód 25590/AC/E3
Tyto redukční ventily jsou vyrobeny z mosazi OT 58 a v souladu s normou UNI EN ISO 2503.                   Jsou určené pro stlačené plyny do vstupního tlaku 300 bar a jsou vybaveny bezpečnostním přetlakovým ventilem.  Dále jsou osazeny tlakoměry podle normy UNI EN ISO 5171 se stupnicí v bar.                          Malé rozměry a vysoká spolehlivost předurčily obrovský komerční úspěch těchto regulátorů.                  Tento model je vybaven dvěma manometry a je určen na hořlavý acetylén (s měřidly 5/8 M SX).


Kód 25590/N/E3
Tyto redukční ventily jsou vyrobeny z mosazi OT 58 a v souladu s normou UNI EN ISO 2503.                   Jsou určené pro stlačené plyny do vstupního tlaku 300 bar a jsou vybaveny bezpečnostním přetlakovým ventilem.  Dále jsou osazeny tlakoměry podle normy UNI EN ISO 5171 se stupnicí v bar.                          Malé rozměry a vysoká spolehlivost předurčily obrovský komerční úspěch těchto regulátorů.                  Tento model je vybaven dvěma manometry a je určen na dusík (s měřidly 5/8 M SX). © 2020, Technipol s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑