ELECTROMIG 430 WAVE 230V/400V + příslušenství

  • Mikroprocesorový invertorový svářecí zdroj pro metody MIG-MAG (konstantní  a pulsní) /MMA/TIG DC Lift, BRAZING (pájení natvrdo) a FLUX (trubičkový drát) vhodný pro práce na stavbách i průmyslu.
Zobraz detailní popis
na dotaz
Dodáme do 7 dnů

Detailní popis

SYSTÉM WAVE OS činí svářecí operace přizpůsobitelné specifickým požadavkům zákazníka, sledovatelné i analyzovatelné, neboť ukládá data na USB. Díky synergickému nastavení parametrů a specifickým programům pro různé materiály dochází ke zjednodušení svářecích prací. 

Maximální flexibilita použití v širokém spektru oblastí, jako např. montáže, údržby i autodílny.

Sváření je možné na různých materiálech (uhlíková a nerezová ocel, hliník), pájení natvrdo (pozinkovaný  povrch) se specifickými procesy, které mají nízkou teplotu :  ROOT-MIG nebo  ATC. Dále také obsahuje specifické procesy na hliník a materiály pájené natvrdo :  AB Pulse a AB PoP.

Inteligentní automatické ovládání oblouku, vteřinu po vteřině, udržuje vysokou úroveň sváření za všech podmínek, s různými materiály nebo plyny.

Společně se zařízením VRD, různými paměťovými programy na sváření, nabízí také možnost ukládat, sledovat a exportovat další nově vytvořené programy.

ATC (ADVANCED THERMAL CONTROL) – je technologie, která provádí regulaci teplot při sváření tenkých materiálů, přičemž zabraňuje deformaci materiálu.

ZAŘÍZENÍ VRD – VOLTAGE REDUCTION DEVICE                       

Jednotka VRD redukuje napětí na všech pracovištích, kde je to vyžadováno.

Dodává se společně s hořákem pro metodu MIG-MAG, zemnícím kabelem a svorkou.