QUBOX PULSE

  • Modely značky  QUBOX  jsou  charakteristické  pro svůj synergický digitální panel a invertorovou technologii, integrovanou do  masivní kovové konstrukce s odděleným podavačem drátu.

 

  • Technologicky vyspělé zařízení,  robustní a lehké na ovládání, nabízí prvotřídní svařování vysokou rychlostí v pulsním režimu MIG, dále v nastavení DUAL PULSED, MIG/MAG, MMA a TIG s režimem LIFT.
Zobraz detailní popis
Novinka
na dotaz
Skladem

Detailní popis

Všechny parametry se také dají  jednoduše nastavit, což dovoluje i méně zkušeným uživatelům ovládat zařízení. Po selekci  programu zařízení automaticky určí nejlepší parametry podle typu materiálu, průměru drátu a druhu plynu. To vše díky 65 letům zkušeností  společnosti  CEA.

Tyto svářecí zdroje reprezentují to nejlepší  ve všech průmyslových odvětvích pro jakékoliv kvalifikované využití: od středních až po velké práce ve výrobě, loděnice a také ocelové konstrukce.

QUBOX PULSE je vybaven  integrovaným  vodním chladícím systém.

 

SOFTWAROVÉ VYBAVENÍ

STANDARD: obsahuje nastavení navržená pro nejpoužívanější svářecí procesy

PREMIUM: obsahuje inovativní svářecí procesy, vision.COLD, vision.ULTRASPEED a vision.POWER

Specifikační body

QF4 podavač drátu

QUBOX nabízí možnost využít až 50m propojovacích kabelů ze zdroje do podavače, odkud se dají všechny parametry sváření dálkově ovládat.

Digitální panel pro všechna nastavení  se nachází přímo na QF4 a vedlejší  kontrolní panel  je chráněn krytem.

 

Vision .ARC

Vision .ARC ovládání svařovacího oblouku zajišťuje krátký oblouk, který dokáže být extrémně stabilní a přesný  i navzdory změnám okolních podmínek. Mimořádný výkon, kterého je nemožné dosáhnout s konvenčními svářečkami.

 

JEDNODUCHÁ  AUTOMATIZACE

Standard vybavený analogicko-digitálním I/O interface, QUBOX se lehce zaintegruje do automatizovaného zařízení bez drahých a složitých vnějších rozhraní, která jsou obvykle v robotice nezbytná.

 

UP/DOWN

Možnost manipulace s hořáky UP/DOWN  pro jednoduché přizpůsobení  svářecích parametrů na pracovišti.